Kdo jsme

Jsme specialisté na koupelnové vybavení. Provozujeme jeden k největších e-shopů koupelnového vybavení v ČR.

Dodáváme vybavení od renomovaných výrobců Tres, Zehnder, Hüppe, Kludi, Kermi, Intedoor, Palme, Duravit, Villeroy & Boch, Laufen, Ideal Standard, Emco, Keuco, Steinberg, Axor, Bemeta, Dornbracht, Geberit, Grohe, Hansgrohe, Nimco, Polysan, Sapho a od dalších více než 20 značek.

Díky tomu máme k dispozici velmi širokou databázi produktů, kterou nyní můžete využít i vy!

Proč kalkulace koupelen?

V koupelnovém světě působí naše firma AQUANY už od roku 1994. Nabízíme služby koupelnového studia a dodáváme koupelnové vybavení po celé ČR i na Slovensko. Máme obrovský přehled v aktuálních koupelnových trendech a disponujeme i vynikajícími technickými znalostmi a jsme schopni vyhovět rozličným požadavkům. 

Už v roce 2012 poprvé vznikla myšlenka na tvorbu uceleného softwarového řešení, které by pomohlo nám i našim obchodním partnerům s tvorbou kalkulací koupelen. Kalkulacemi koupelen jsme všichni tenkrát strávili mnoho času. Sami jsme si vyzkoušeli, jak obtížné, krkolomné a zdlouhavé je vytváření rozpočtů koupelen v tabulkovém editoru. Neustálé kopírování stále stejných údajů z naší databáze, přepočítávání, zadávání slev, exportování, posílání e-mailů. A co teprve, když přijde od klienta změna v zadání…

V dalších letech se naše firma dále rozrůstala a my zkrátka nenašli čas tuto myšlenku dále rozpracovat. To se však změnilo začátkem roku 2020, kdy jsme začali původní ideu detailně rozpracovávat.

Trvalo to dosti dlouho, ale podařilo se nám do našeho e-shopu, do naší vlajkové lodi, implementovat nový software pro tvorbu kalkulací koupelen.

Systém VDK kalkulace koupelen umí tvořit rozpočty jednoduše, přehledně a rychle. Jakékoli rozpočtové oddělení, architekt, designér nebo stavební firma si u nás může jednoduše při procházení e-shopu, tak jak jsme na to všichni zvyklí, vytvořit svůj vlastní rozpočet a dále s ním pracovat. Není problém vytvořit více variant, přesouvat položky v rozpočtu do sekcí, přidat vlastní položky, individuální slevy, odeslat rozpočet zákazníkovi na e-mail a kdykoliv dodatečně velice jednoduše provést nějakou změnu!

Díky našim dlouholetým zkušenostem už roky víme, jak můžeme zjednodušit práci sobě i našim obchodním partnerům. 

A tak vznikly VDK – kalkulace koupelen.

Tomáš Novák
Tereza Polcarová
Sandra Jirásková